2021 metų Lietuvos kendo čempionatas

Lapkričio 27 dieną įvyks Lietuvos kendo čempionatas.

Po ilgos pertraukos Vilniuje susirinks Lietuvos kendo asociacijos nariai, kurie išbandys savo jėgas kovos aikštelėje. Čempionate dalyvaus vyrai, moterys, jaunimas ir vaikai.

Vyrų rungtyje kovos kendokos turintys Dan kendo kvalifikaciją (nuo 18 metų). Vyrai taip pat galės dalyvauti ir mišriose Kyu kendo kvalifikacijos rungtyje kartu su moterimis (nuo 18 metų).

Moterų individualiose rungtyse kovos kendokos turinčios kyu ir dan kendo kvalifikacijas (nuo 18 metų).

Jaunimas kovos su šarvais amžiaus grupėje nuo 13 m. iki 17 m.

Vaikai, jaunimas ir suaugusieji savo kendo techniką „učikomi“ ir „kirikaeši“ demonstruos sulaukę 4 metų amžiaus ir vyresni. „Učikomi“ seka vaikams: „men, men, kote men, kote do, men, jaunimui ir suaugusiems: „men, men, kote men, kote do, kote men, do, me“.

Čempionatą vainikuos komandinė rungtis. Komandą sudaryta iš mažiausiai dviejų kendokų ir daugiausiai trijų. Bent vienas komandos narys privalo turėti „kyu“ kendo kvalifikacijos laipsnį. Taip pat komandą gali sudaryti mišri sudėtis – vyras ir moteris.

Svečiai ir teisėjai: B. Barylski – 5 Dan., A. Motiejūnas – 4 Dan., G. Rukas – 4 Dan., G. Amkoladze – 4 Dan., R. Žilaitis – 3 Dan.

Dalyvavimo mokestis: nuo 18 metų ir vyresni – 35 eur., nuo 13 metų iki 17 metų imtinai. – 25 eur., iki 12 metų imtinai – 15 eur.

Kvalifikacijos kėlimo mokestis: kyu kvalifikacija – 10 eur., dan kvalifikacija – 35 eur.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *