#2022LTEKČ3D individualios kovos moterų grupėje

Trečiąją Europos kendo čempionato dieną prasidėjo individualios kovos moterų grupėje. 91 kovotoja iš Europos kendo federacijai priklausančių šalių susirinko išsiaiškinti stipriausiąją. Lietuvą šioje grupėje atstovavo Mona Jančytė, Natela Amkoladze, Egidija Valaitytė ir Roberta Jurgulytė.

Pirmoji kovų serija individualios grupėse pradėjo Mona Jančytė. Po pirmojo ir antrojo kirčio „men“ Pietų Afrikos kovotoja turėjo pripažinti Monos pranašumą.
Monos Jančytės susitikimas su Prancūzijos atstove prasidėjo aktyviai ir įtemptai. Priešininkė iš karto atliko pirmąjį kirtį, bet nesėkmingai. Toliau apsikeitimai kirčiais sekė vienas paskui kitą, bet netikėtas kirtis „men“ kėlė abejonių, po to kai teisėjai tašką skyrė priešininkei. Antrasis kirtis „men“ padovanojo prancūzei pergalę.

Užtikrintas ir išlauktas pirmasis taškas su atliktu kirčiu „men“ Natelos Amkoladze kovoje prieš Čekijos kovotoją nebuvo svertas laimėti kovą. Priešininkė išnaudojo pauzę ir pelniusi tašką ištraukė lygiąsias.
Natelos susitikimas su Jungtinės Karalystės atstovė prasidėjo aktyviai. Trumpa žvalgyba ir anglės pasiektas pirmasis taškas su kirčiu „men“. Iš karto po teisėjo sprendimo, nuskambėjus komandai Natela perėjo į aktyvų puolimą. Besikeičiant kirčiais priešininkei vargais negalais pavyko pataikyti „men“ ir antruoju tašku pelnyti pergalę. Reikia paminėti, kad Natelos priešininkė tapo 2022 metų Europos kendo vicečempionė

Egidija Valaitytė susitiko su Jungtinės Karalystės atstove Lo. Atkaklioje ir dinamiškoje kovoje kirtis kote pelnė pirmąjį tašką, priešininkei gavus įspėjimą, antrasis kirtis „kote“ padėjo pergalei skirtą tašką. Egidija kovą laimėjo.
Po kovos su Lo, be atokvėpio Egidija susitiko su Serbijos atstove Stajonevic. Priešininkė iš karto perėjo į ataką ir pelnė savo pirmąjį tašką su kirčiu „men“ ir tolia tęsė kovą pakeitusi stovėseną. Iki pat pabaigos vyko atkakli kova. Pasibaigus laikui, teisėjai paskelbė serbės pergalę.

Roberta Jurgulytė savo kovą pradėjo su Italijos kovotoja Birardi. Nuskambėjus teisėjo komandai italė perėjo į aktyvų puolimą ir pelnė savo pirmąjį „men“. Roberta privertė italę išeiti iš už aikštelės ribų, kas teisėjų sprendimui skyrė priešininkei pusę įspėjamo taško. Neilgai trukus italė atsakė sėkmingu kirčiu „do“, kuris pelnė pergalė kovoje.
Sekančioje kovoje su Vengrijos kovotoja Egle, Roberta pradėjo išlaikytame ritme. Aktyvi žvalgyba, apsikeitimai kirčiais, ieškojimas priešininko silpnų vietų abi kovotojas gerokais išvargino. Teisėjų sprendimas – lygiosios

2022 metų Europos kendo čempionė moterų grupėje tapo Belgijos kovotoja Freija D’hont.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *